Drzwiczki rewizyjne

 • Typ DR1

  Drzwiczki rewizyjne produkujemy z blachy ocynkowanej w dowolnych wymiarach i lakierujemy we własnej lakierni proszkowej - farbą proszkową, (przy zamówieniach hurtowych możliwość doboru koloru z palety RAL).

  Drzwiczki rewizyjne typ 1 (DR1) produkowane z blachy ocynkowanej, posiadają wzmocnioną ramę wpuszczaną do ściany na 5cm, malowane są farbą poliestrową (fasadową) białą odporną na czynniki atmosferyczne- doskonale nadaje się do elewacji zewnętrznych jak również do wnętrz. Drzwiczki rewizyjne typ 1 (DR1) produkujemy z zamkiem na klucz lub "śrubokręt". Wszystkie wymiary przedstawione w ofercie mamy w ciągłej sprzedaży, natomiast inne wymiary, podane przez klienta wykonujemy do siedmiu dni roboczych. Na wszystkie drzwiczki rewizyjne posiadamy atest PZH.

  więcej
 • Typ DR2

  Drzwiczki rewizyjne produkujemy z blachy ocynkowanej w dowolnych wymiarach i lakierujemy we własnej lakierni proszkowej - farbą proszkową poliestrową (fasadową) w kolorze białym (przy zamówieniach hurtowych możliwość doboru koloru z palety RAL).

  Drzwiczki rewizyjne typ (DR-2) produkowane z blachy ocynkowanej, posiadają lżejszą konstrukcję i ramę wpuszczaną do ściany na 2,5 cm, malowane są farbą poliestrową (fasadową) białą odporną na czynniki atmosferyczne- doskonale nadaje się do elewacji zewnętrznych jak również do wnętrz. Drzwiczki rewizyjne typ (DR-2) produkujemy z zamkiem z kluczem (2 klucze w zestawie) Wszystkie wymiary przedstawione w ofercie mamy w ciągłej sprzedaży, natomiast inne wymiary, podane przez klienta wykonujemy do siedmiu dni roboczych. Na drzwiczki rewizyjne posiadamy atest PZH.

  więcej
 • Typ DR3

  Drzwiczki rewizyjne produkujemy z blachy ocynkowanej w dowolnych wymiarach i lakierujemy we własnej automatycznej lakierni proszkowej - farbą proszkową (przy zamówieniach hurtowych możliwość doboru koloru z palety RAL).

  Drzwiczki rewizyjne typ (DR-3) produkowane z blachy ocynkowanej, posiadają lżejszą konstrukcję ramę wpuszczaną do ściany na 2,5cm i, malowane są farbą poliestrową (fasadową) białą odporną na czynniki atmosferyczne- doskonale nadaje się do elewacji zewnętrznych jak również do wnętrz. Drzwiczki rewizyjne typ (DR-3) produkujemy z zamkiem na "pieniążek" lub zatrzask plastikowy. Wszystkie wymiary przedstawione w ofercie mamy w ciągłej sprzedaży, natomiast inne wymiary, podane przez klienta wykonujemy do siedmiu dni roboczych. Na wszystkie wyroby posiadamy atest PZH.

  więcej
Lenart & Synowie
Spółka Jawna
32-422 Stadniki 116
woj.małopolskie

Tel./kom.: +48 606-81-71-99
Tel./kom.: +48 604-07-55-37
Tel./Fax: +48 012 271-17-49