Lenart & Synowie : Strona Główna


Nasza Firma powstała w 1992 roku. Na początku swojej działalności gospodarczej świadczyliśmy tylko usługi lakierowania proszkowego. Obecnie nasza lakiernia proszkowa jest zmodernizowana i świadczymy usługi na wysokim poziomie. Posiadamy automatyczną lakiernie proszkową przez co jesteśmy konkurencyjni. Specjalizujemy się w lakierowaniu mniejszych elementów metalowych (maksymalna wielkość elementów 220x180x110 cm).Oprócz lakierowania proszkowego produkujemy wyroby metalowe takie jak: drzwiczki rewizyjne, klapy rewizyjne, szafki rozdzielcze, obudowy montażowe, obudowy metalowe, obudowy rozdzielnic do centralnego ogrzewania. Wyroby nasze cieszą się dobrą opinią w całej Polsce, w Czechach i innych krajach.

Atutami naszej firmy są krótkie terminy realizacji oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta.


Organizujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, organizowane i prowadzone zarówno przez wyspecjalizowane firmy zewnętrzne, jak i pracowników naszej firmy, podnosząc kwalifikacje pracowników w procesach lakierowania proszkowego i w procesach kontroli jakości.


Cały czas inwestujemy w rozwój firmy, w nowe technologie, w nowe maszyny i urządzenia.

W 2008 roku rozpoczęliśmy realizację projektu współfinansowanego przez Unię Europejską.

  

W lutym 2012 roku zakończyliśmy realizację kolejnego projektu dzięki któremu zwiększyliśmy możliwości produkcyjne.

  

Od lat, pomimo rozszerzenia naszej działalności, główną usługą jest lakierowanie proszkowe oraz malowanie proszkowe różnorodnych elementów metalowych.Lenart & Synowie
Spółka Jawna
32-422 Stadniki 116
woj.małopolskie

Tel./kom.: +48 606-81-71-99
Tel./kom.: +48 604-07-55-37
Tel./Fax: +48 012 271-17-49